Klub plastikových modelářů Jindřichův Hradec

 Sledujte nás na FaceBooku

Podporují nás


O našem klubu

Klub plastikových modelářů v Jindřichově Hradci má již velice dlouhou tradici, a díky naším pravidelným "schůzím - besedám" se náš kolektiv neustále utužuje.

Principy našeho sdružení, jsou velice jednoduché... - žádné totiž nejsou !

Stavění plastových maket, je hobby, tedy odpočinková činnost, a kdo by se chtěl při odpočinku zabývat přihláškami nových členů, placením příspěvků, běháním po úřadech atd.? Samozdřejmě, že nikdo ! takže mezi námi funguje zralé přátelství a solidarita, kdy všichni fungujeme jako jeden, a jeden funguje jako všichni. Žádný pokladník, žádný vedoucí.

Neznamená to ale, že si hrajeme každý na svém písečku, jako klub pořádáme vlastní soutěž, jezdíme po nejrůznějších soutěžích, výstavách nebo burzách. Samozdřejmě to s sebou nese i nějaké náklady, ale ty jsou opravdu minimální, protože vždy se o všechno podělíme rovným dílem. Rovněž jako klub disponujeme možností odlévání polyuretanových dílů, výrobou obtisků a krycích masek ! ! !

Výše zmíněné "schůze - besedy" je jen trochu ironický název důvodu, proč jít do hospody s kamarády a bezvadně si pokecat nejen o modelaření. Je více než tradiční přinést s sebou právě rozpracovaný, nebo zrovna dokončený model, a podělit se s ostatními o kladech i záporech stavebnice, nebo jen probrat připravovanou akci a vše důkladně naplánovat.

Scházíme se každý čtvrtek v 19,00 hod v salonku  Pizza Baru na Hradbách 185/I, 377 01 Jindřichův Hradec.

Přijít samozdřejmě můžete i bez pozvání, náš stůl rozhodně nepřehlédnete - plně obsazený, velmi hlučící stůl a na něm plastová letadýlka a tanky.


spuštěno 21.1.2014