Klub plastikových modelářů Jindřichův Hradec

 Sledujte nás na FaceBooku

Podporují nás
Fotogalerie →Slavík-Zdeněk→Messerschmidt Bf- 109 G-6 1/32

  • 8.12.2014 -Tohle éro už chci postavit  třicet let. Ale napřed  nebyla stavebnice, pak chuť . Ale když Revell vydal tuhle stavebnici, neodolal jsem. Dokoupil jsem všechny Edovy sady (motor, kola, kokpit, kanonová pouzdra)+ velkou nýtovací ( a taky pásovací ) sadu HGW   a hurá do akce.
    Musím říci, že sady Edovy sady jsou prostě špička, ačkoliv často čtu velké kritiky. Přál bych všem  nespokojencům zažít 70. a 80. léta, aby se trochu uvedli reálu.
    Začal jsem kokpitem, ale teď když vidím co jsem nafotil, jsem trochu zklamán. Mám to zaprášený pilimi z resinu . Takže to budu muset rychle přefotit.
  • 19.8.2015 - přidal jsem pár fotek motoru, konečně už jsem schopen sedět déle než 10minut a tím pádem i modelařit. Teď ještě nakoupit vteřiňáky co mi za těch 7 měsíců "modelářské neschopnosti" vyschly a můžu směle pokračovat. Když se tak koukám na geometrii závěsu z profilu, přijde mi že to trochu padá. Doufám že až to zelepím celé do trupu a podložím motor zespodu, že se to srovná. Blok motoru je přeci jen kus materiálu. Navíc to ani jinak nejde slepit. spojovací body motoru a kokpitu do sebe totiž zapadají jako p....l na hrnec.
     


spuštěno 21.1.2014