Sledujte nás na FaceBooku

Podporují nás
Články - Zdeněk Slavík

C-54- základ barvení

03.01.2016
obrázek k článku: C-54- základ barvení

Tak jsem dokončil ( resp spíš začal) kovový povrch a bílou horní část trupu. Proběhlo to celkem hladce až na to že jsem si vzpomněl že nastříkám nápisy USAF místo obtisků. To Jsem si ovšem neuvědomil že stříkat něco na kovový povrch je našlápnutí k velkému průseru. Barva se z kovu loupe. Jen  s velkým vypětím sil jsem po nastříkání šablony sundal bez větších problémů...


 

C-54 Skymaster v surfu

28.12.2015
obrázek k článku: C-54 Skymaster v  surfu

Tak, dnes jsem se surfacecerem,  budoucí kovový povrch a oranžovo červený  jsem nastříkal černým  surfacerem 1500 a to co bude ve finále bíle jsem nastříkal surfacerem 1200. Zdá se mi že to dopadlo docela dobře, nýty zůstaly zachovány . Až podklad pořádně proschne stříknu pod kovový povrch ještě  Mr. Color metal primer. Doufám že už konečně jednou bude kovový povrch tak jak si ho představuju.


 

C-54 Skymaster konečně do barev

27.12.2015
obrázek k článku: C-54 Skymaster konečně do barev

Tak jsem jsem konečně doryl, donýtoval, zamaskoval C-54 Skymaster (Revell ) co měla původně být "čistá krabice". Teď se odhodlávám  začít se surfem. Váhám jestli podklad pod kovový povrch udělat rovnou metal primerem- bez surfu anebo pod něj dát ještě černý surf.  Hlavně to nezkurvit ve finále!
  Ještě mám vééliký cukání  postavit to jako R5D čili verzi NAVY . Ale asi nakonec zvítězí moje přirozená lenost a použiju to verzi z krabice, páč se mi nechce dělat všechny ty masky na čísla atd. Bylo by to zase zdržení minimálně 14 dní .
 


 spuštěno 21.1.2014